Bak kalenderens niende luke finner vi et kraftig og tykt ullsett fra Ulvang! Det er den populære RAV-genseren som er produsert i en litt tynnere limited edition samt en underdel som ligger pakket inn her hos turjenter.no og som venter på å bli sendt til deg! 🙂
1. Gå inn på Ulvang sine hjemmesider og finn ut hvor mange fargekombinasjoner RAV genseren i limited edition finnes i ( for turjenter).
Skriv svaret ditt i kommentarfeltet under blogginnlegget eller på instagram- eller facebookposten for å være med i trekningen!
Lykke til!
Vi anbefaler også at du går inn på Ulvang sin instagram og/eller facebookside og følger de for påfyll av turinspirasjon!
Vinneren av gårsdagens luke ble @beateseff som svarte riktig på spørsmålet om vedlikehold av Lundhags sko og får tilsendt nye Lundhags fjellstøvler!
Gratulerer!