…i uka som har gått
Hver mandag er en fryd for oss i teamet bak turjenter.no! Da har vi nemlig muligheten til å bla oss gjennom ALLE bildene fra uken som har gått hvor dere har delt opplevelsene deres med oss gjennom #turjenter og #turjenterno. TAKK! 🙂
Her er ukens høydepunkter!
1. Ukens Øyeblikk: @siwmalen1 fanget dette magiske øyeblikket ved Alnes. Høy sjø, mørke skyer og sol samlet i et og samme bilde!
2. Ukens Sang: Greg Hvnsen – What would you have me do
Når du har nådd toppen av fjellet, fått tatt fellene av skia og har blikket godt festet på nedkjøringen som venter, er dette en låt som kan få deg i rett stemning til å sette de herligste svinger i 30 cm urørt snø som ligger urørt og skriker etter å bli erobret!
3. Ukens Måltid: Hvor mye frister det ikke å ta med seg kajakken ut på en holme etter jobb og diske opp med dette? Jill vet å utnytte hverdagene ! Du kan lese mer om turen HER!
4. Ukens Produkt: Vi kan skrive så mye vi vil om jakker, bukser, ski osv, men når alt kommer til alt blir vel ikke turen fullkommen uten Kvikk Lunsj og Solo ?
Foto: @marthe_a
5.Ukens Tur: @Iberth67 fikk luftet kajakken i den nordlige delen av landet vårt i uken som gikk. Det ryktes at de møtte på en hval på tur innover fjorden.. Sjekk ut instagramprofilen for å se det magiske øyeblikket fanget på film!
6. Ukens Spørsmål: Hva gjør en når en får besøk fra det store utland i slutten av januar?
Ida Kathrine vendte snuten nordover for å få de råeste opplevelsene i den mørke og kaldeste måneden i året. Les mer HER!
7. Ukens turjente: Ingrid Aarstrand (@ingridaar) kan krone seg med tittelen ukens turjente i uke 6!
8. Ukens Utsikt: Yoga with a view.. @stineerikstad viser frem sine kunster i et ellevilt lys!
9. Ukens Gladnyhet: Elise Theoline er endelig frisk og rask etter en kraftig lungebetennelse som har satt henne ut i nærmere et halvt år.. Vi GLEDER oss til å være med deg på tur igjen!
10. Ukens Fjellfie: @crosenlov er på jentetur til Chamonix hvor det er grunn til å tro at både Brévent og Chamre Neuf ble hyppig besøkt! 😉