Navn: Anne Paulsen
Bosted: Bergen
Alder: 23 år
Favorittaktivitet:
Åå, dette er vanskelig å velge. Jeg liker det meste som har med aktivitet å gjøre, men topp tre må være fjellturer, kajakkpadling og langrennsturer.
Hva er turplanene dine framover?
Foran meg har jeg en travel høst med skole som student, men jeg har et stort ønske om å gå noen fjellturer på Hardangervidda med overnatting underveis. Planleggingen har allerede begynt, så bare følg med!
Favoritt turdestinasjon og hvorfor?
Vi har jo så utrolig fin natur rundt oss og mange fine destinasjoner. Det er vanskelig å velge en favoritt, men det må kanskje bli turen til nydelige Geiranger i vår. Da overnattet vi i telt og besteg Vinsåshornet med en majestetisk utsikt over Geirangerfjorden.
Hva klarer du deg ikke uten i sekken?
Drikkeflaske, kamera og en deilig hjemmelaget nøttepose!
Største turdrøm?
Himalaya, Everest Basecamp
Hva gir naturen deg?
Ro i sjelen, gode opplevelser og mye turglede
Vi kårer ny vinner hver uke – alle kan vinne, og du deltar enkelt å greit ved å merke dine instagrambilder med #turjenter!